Sukcesy podopiecznych pana Marcina Wieczorka

Ubiegły weekend przyniósł niezwykłe sukcesy dla utalentowanych wychowanków MDK Radom. Podopieczne pana Marcina Wieczorka zdobyły czołowe miejsca na mistrzostwach krajowych oraz ogólnopolskich zawodach artystycznych.

Mistrzostwa Polski FIT KID w Rzeszowie

Weronika Frąk, uczestniczka sekcji gimnastyki z elementami akrobatyki w MDK pod kierunkiem pana Marcina Wieczorka, zdobyła 1. miejsce w kategorii Debiutów na Mistrzostwach Polski FIT KID, które odbyły się w dniach 17-18 czerwca 2023 r. w Rzeszowie.

To ogromne osiągnięcie dla Weroniki, która nie tylko zdobyła mistrzostwo Polski, ale także zapewniła sobie awans do Mistrzostw Europy. Teraz będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej podczas zawodów w Hiszpanii.

„Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej”

Również sekcja Breakdance pana Marcina Wieczorka odnotowała swój sukces. Na ogólnopolskich zawodach „Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej” Zuzanna „Zu” Chała, zdobyła 2. miejsce w kategorii B-girl Contest Open. Zawody odbyły się w dniach 16-18 czerwca 2023 r. Było to wydarzenie, które przyciąga miłośników ulicznej sztuki, takiej jak taniec, muzyka, plastyka i teatr.

„Zu” imponowała swoimi umiejętnościami tanecznymi i pokazała, że jest godną rywalką dla innych utalentowanych tancerzy. Dobrze zaprezentowała się również inna wychowanka - Maja Sojka, która coraz częściej pojawia się na zawodach rangi ogólnopolskiej.

Gratulujemy!