Menu odnośników dodatkowych

Akademia Młodego Twórcy

Wiek uczestników: 
5-7 lat
Nauczyciel: 
Anna Różycka

Zajęcia ogólnorozwojowe, skierowane do dzieci w wieku 5-7 lat. Poprzez zajęcia wspieramy rozwój społeczno-emocjonalny, poznawczy, ruchowy, słowno-muzyczny dzieci. Rozwijamy samodzielność, stawiamy na indywidualne podejście. 

W Akademii Młodego Twórcy jest czas na naukę, zabawę, rozmowę, malowanie, rysowanie i spotkania z książką. Podczas zajęć bawimy się w teatr, odgrywamy scenki, poznajemy nowe piosenki i wierszyki, wystawiamy spektakle. Nie brakuje zadań plastycznych, manualnych, zabaw muzycznych i ruchowych. Przeprowadzamy eksperymenty oraz próbujemy swoich sił na ściance wspinaczkowej. Poprzez swobodną twórczość rozwijamy wyobraźnię i emocje. Dzieci biorą również aktywny udział w wielu imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Sekcję do 2023 roku prowadziła pani Dorota Trybuła.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu