Menu odnośników dodatkowych

Plastyka dziecięca i młodzieżowa

Nauczyciel: 
Ewa Banaszczyk

Tkanina, gobelin, batik, grafika warsztatowa.

Zajęcia plastyczne w pracowniach dla dzieci organizuję w taki sposób, aby wychowankowie stopniowo pokonywali kolejne stopnie trudności w realizacji prac plastycznych. Uczę zrozumienia zasad kompozycji, organizacji warsztatu pracy i klasycznych technik plastycznych (rysunek barwny i walorowy, malarstwo wodne, rzeźba, tkanina, batik, grafika warsztatowa).

Wychowankowie mają kontakt z profesjonalnym warsztatem, dzięki czemu mogą bez ograniczeń rozwijać swój talent, wyzwalać ekspresję, uszlachetniać swoje działania, wiązać się ze sztuką.

Ważne w mojej pracy z dziećmi jest to, by pracowały indywidualnie według własnych pomysłów, ale dbam również o integrację dzieci, przyjazny klimat na zajęciach.

W efekcie wychowankowie w jakimś momencie, każdy indywidualnie, stają się cierpliwymi, pracowitymi, otwartymi, pełnymi pasji twórczej małymi artystami.

Poniedziałek, środa to grupy gdzie zadaniem wiodącym, najczęściej w 2. półroczu, staje się tkanina, gobelin, batik - w zależności od tego, na jakim etapie kształcenia są uczniowie.

Sobota to grupa, gdzie zadaniem wiodącym jest grafika warsztatowa.

Ewa Banaszczyk

Powiązane galerie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu