Menu odnośników dodatkowych

Plastyka dziecięca - Pracownia plastyczna „Format”

Wiek uczestników: 
6-12 lat
Nauczyciel: 
Agata Chojnacka-Pyrgiel

Udział w zajęciach ma na celu zachęcać dzieci do poznawania sztuki, rozwijać kreatywność, poszerzać twórcze myślenie oraz pomagać doskonalić umiejętności.

W czasie zajęć staram się, aby radości tworzenia towarzyszyła atmosfera akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. Zapewniam wychowankom ciekawe materiały i interesujący program. Staram się poznać każde dziecko i dopasować zadania  do jego indywidualnego rozwoju. Rozwój ten ma się odbywać poprzez wspaniałą zabawę! 

Niemniej jednak dzieci wdrażane są do samodzielnego organizowania warsztatu pracy plastycznej, sprzątania swojego miejsca. Uczę szacunku do pracy koleżanki i kolegi, ale również do pracy własnej (kończenie prac, staranność wykonania). W pracowni używamy miłych słów i zachowujemy się kulturalnie. Nie ma miejsca na dąsanie i negatywny stosunek do innych uczestników grupy. 

W czasie zajęć będziemy rysować, malować, wykonywać odbitki graficzne. Będziemy także rzeźbić w glinie, wykonywać małe formy przestrzenne, elementy dekoracyjne i rzemiosła artystycznego.

Jeśli chcecie Państwo zapisać swoje dziecko na zajęcia proszę o kontakt z sekretariatem MDK, tel. 48 3606202 lub mailowo agata.pyrgiel@op.pl

Agata Chojnacka-Pyrgiel

Powiązane galerie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu