Menu odnośników dodatkowych

Pracownicy

KADRA KIEROWNICZA:

DOROTA SOKOŁOWSKA
Dyrektor MDK

AGATA CHOJNACKA-PYRGIEL
Kierownik
Działu Artystycznego

MONIKA ŻUREK
Kierownik
Działu Muzycznego

 

KADRA PEDAGOGICZNA MDK:

  • Rafał Balicki (Studio piosenki „Fermata”)
  • Ewa Banaszczyk (Plastyka dziecięca)
  • Agata Chojnacka-Pyrgiel (Plastyka młodzieżowa)
  • Agnieszka Dąbrowska (Akademia Młodego Dyplomaty, Studio piosenki „Fermata”)
  • Krzysztof Duda (Grafika komputerowa, Pracownia Imprez Masowych)
  • Małgorzata Dzbuk (Zespoły taneczne)
  • Lidia Gawor (Plastyka dziecięca)
  • Fryderyk Giorgianni (Nauka gry na skrzypcach)
  • Magdalena Grabijas-Brodnicka [zastępstwo: Anita Garbowicz] (Plastyka dziecięca)
  • Paulina Kacprowicz (Pracownia Imprez Masowych, INFORADOR, PROPS)
  • Arkadiusz Kądziela (Koło „Szach-Mat”)
  • Tomasz Kądziela (Pracownia Imprez Masowych)
  • Andrzej Kisiel (Nauka gry na keyboardzie)
  • Dorota Koselska (Język włoski)
  • Michał Kowalewski (Taekwondo)
  • Dariusz Krajewski (Nauka gry na sakshornach, puzonie, tubie i waltorni)
  • Tadeusz Krzyczkowski (Nauka gry na perkusji, Perkusja marszowa)
  • Henryka Lech (Plastyka dziecięca)
  • Grzegorz Murdza (Nauka gry na saksofonie)
  • Piotr Otoliński (Biblioteka)
  • Renata Pijanowska (Nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, cheerleaderki, Color Guard)
  • Anna Różycka (Akademia Młodego Twórcy, Teatr Dziecięcy)
  • Piotr Sieczka (Nauka gry na klarnecie)
  • Agnieszka Sikorska [zastępstwo: Agnieszka Pokorska] (Zespoły taneczne hip-hop)
  • Kinga Składanek (Orkiestra „Małe Grandioso”)
  • Iwona Skwarek (Chór GOSPEL Radom)
  • Anna Stawczyk (Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki, Zespół „Pajęczarki”)
  • Mirosław Strzelecki (Studio piosenki „Fermata” - Zespół Piosenki Folk „Radomiś”, Koło rowerowe MTB, Turystyka rowerowa)
  • Agnieszka Szarpak (Nauka gry na flecie)
  • Kamil Śmiechowski (Pracownia Imprez Masowych)
  • Julita Tkaczyk-Trzeciak (Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki)
  • Marek Tom (Nauka gry na gitarze)
  • Dariusz Umięcki (Nauka gry na trąbce)
  • Robert Walewski (Gimnastyka z elementami akrobatyki)
  • Marcin Wieczorek (Breakdance, Gimnastyka z elementami akrobatyki, Taniec nowoczesny)
  • Anna Winiarska (Grafika cyfrowa, Ilustracja i animacja)
  • Małgorzata Zarychta-Młynarczyk (Interpretacja tekstu literackiego „Uśmiech”, Pracownia Imprez Masowych)
  • Leszek Zelga (Nauka gry na perkusji, Dziecięcy świat gitary)
  • Monika Żurek (Teatr „Scena 05”, Pracownia Imprez Masowych)

      PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

      • Joanna Banasik (specjalista ds. kadr)
      • Sylwia Bińkowska (sekretarz)
      • Karolina Warmiak (specjalista do spraw BHP)
      • Magdalena Krawczyk (specjalista ds. płacowo-księgowych)
      • Marzena Król (główna księgowa)
      • Anna Żurek (kierownik gospodarczy)

      PRACOWNICY OBSŁUGI:

      • Zbigniew Bidziński
      • Emilia Bugajska
      • Marzena Limanowska
      • Michał Murdza
      • Krzysztof Paterek
      • Elżbieta Rola
      • Anna Szot
      • Wiesław Szot
      • Renata Wajs

        Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


        Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

        Media społecznościowe

        Obserwuj nas:

        Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

        © Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu