Menu odnośników dodatkowych

Zawodnicy z Koła „Szach-Mat” w czołówce Otwartego Świątecznego Turnieju Szachowego

W niedzielę, 17 grudnia 2023 r. w Radomiu odbył się Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy, w którym startowało ponad 60 zawodników. W obu kategoriach wiekowych czołowe miejsca zajęli wychowankowie Koła „Szach-Mat” z MDK w Radomiu.

W grupie do lat 10 zwyciężył Kacper Zięba z MDK Radom (7 pkt.), druga była Emilia Snoch z Kielc (6 pkt.), trzecia Laura Grzeszczyk z Warszawy (5,5 pkt.), a czwarty Alex Nadolski z MDK Radom (5 pkt.).

W tej grupie wiekowej startowało 41 zawodników i zawodniczek.

W grupie do lat 15 zwyciężył Grzegorz Galiński z MDK Radom (6,5 pkt.), drugi był Hubert Stachowicz z Szachowych Przygód Radom (6 pkt.), a trzeci Szymon Włodarczyk z MDK Radom (5 pkt.).

Zwycięzców nagrodzono pucharami i nagrodami rzeczowymi, zaś pozostałych wymienionych medalami i nagrodami rzeczowymi.