"Pajęczarki" na Otwartych Zawodach Regionu Mazowsza Uczniowskich Klubów Sportowych w Gimnastyce .

22.03. 2014r. odbyły się  Otwarte Zawody Regionu Mazowsza Uczniowskich Klubów Sportowych w Gimnastyce . W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Radomia, Lublina, Włodawy, Grębkowa , Łaskarzewa, Samogoszczy, Maciejowic , Garwolina. W sumie było to aż 120 zawodników. - Zawody po raz pierwszy odbyły się w 1996 r. Gimnastycy rywalizują w wieloboju indywidualnym, drużynowym i na poszczególnych przyrządach

Młodzieżowy Dom Kultury reprezentował zespół akrobatyczny " Pajęczarki" pod opieką Anny Stawczyk.

Oto wyniki zawodów:

W wieloboju indywidualnym dziewcząt szkół gimnazjalnych:

III miejsce Iga Kwiecień

W wieloboju indywidualnym dziewcząt szkół ponad gimnazjalnych:

I miejsce  Wiktoria Wlazło

III miejsce Paulina Duchnik

V miejsce Monika Łuszczek

I miejsce układ ćwiczeń wolnych na macie: Wiktoria Wlazło

I miejsce skok przez skrzynię : Wiktoria Wlazło

I miejsce wymyk odmyk na drążku: Wiktoria Wlazło

W wieloboju drużynowym dziewcząt szkół podstawowych:

II miejsce Anna Lichota, Inga Kobyłecka