Zespół taneczny „Piruecik” na VI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Mrozach

20 maja 2012 r. zespół taneczny „Piruecik” pod kierunkiem Barbary Latochy-Popieli odebrał główną nagrodę, Statuetkę Kulturomaniaka, w kategorii Taniec podczas VI Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2012” w Mrozach.

W konkursach przeglądowych, 9 maja, brało udział 70 zespołów z województwa mazowieckiego, które miały możliwość zaprezentowania się w tańcach: klasycznym, towarzyskim, ludowym oraz różnych formach tańca nowoczesnego i współczesnego.

Tegoroczny Przegląd objęty został patronatem Pana Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Pana Dariusza Jaszczuka, Wójta Gminy Mrozy.

Gratulujemy!

Więcej zdjęć: