Wychowankowie pracowni plastycznej pani Ewy Banaszczyk na konkursie „Moja odbitka - mój świat”

Fragment Protokołu Obrad Jury
Ogólnopolskiego Konkursu
„MOJA ODBITKA - MÓJ ŚWIAT”
w ramach Festiwalu Sztuki GRAFIKALIA 2014

Do konkursu zgłoszono 416 grafik artystycznych z 25 placówek z Polski.

W dniu 16.10.2014 r. jury konkursu w składzie:

• KATARZYNA MILLER /Przewodnicząca jury/ - artystka graficzka, malarka, pracownik Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi,
  • MAGDALENA ŚWIĄTCZAK - kurator wystaw, Ośrodek Wystawienniczy Łódzkiego Domu Kultury,
  • MARTA KUNIKOWSKA-MIKULSKA - artystka graficzka, malarka,
  • SZYMON ADAMCZEWSKI /Sekretarz jury/ - artysta plastyk, pracownik MOK Głowno,

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

Nagroda w kategorii 11-13 lat:

• SZCZĘSNA IGA - Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu /instruktor: Ewa Banaszczyk/

Jury zakwalifikowało prace do wystawy pokonkursowej:

• Magdalena Nazarewicz - MDK Radom
  • Barbara Kęsik - MDK- Radom