Menu odnośników dodatkowych

Pracownicy

KADRA KIEROWNICZA:

Renata Maciejewska
RENATA MACIEJEWSKA
Dyrektor MDK

Elżbieta Sobkowiak
ELŻBIETA SOBKOWIAK
Wicedyrektor MDK

Agata Chojnacka-Pyrgiel
AGATA CHOJNACKA-PYRGIEL
Kierownik Działu Artystycznego

Agnieszka Szarpak
AGNIESZKA SZARPAK
Kierownik Działu Muzycznego

KADRA PEDAGOGICZNA MDK:

  • Rafał Balicki (Studio piosenki „Fermata”)
  • Ewa Banaszczyk (Plastyka dziecięca)
  • Agata Chojnacka-Pyrgiel (Plastyka młodzieżowa)
  • Agnieszka Dąbrowska (Studio piosenki „Fermata”)
  • Krzysztof Duda (Grafika komputerowa, Pracownia Imprez Masowych)
  • Małgorzata Dzbuk (Zespoły taneczne)
  • Lidia Gawor (Plastyka dziecięca)
  • Magdalena Grabijas-Brodnicka (Plastyka dziecięca)
  • Jan Andrzej Jasiński (Plastyka młodzieżowa)
  • Arkadiusz Kądziela (Koło Szach-Mat)
  • Tomasz Kądziela (Pracownia Imprez Masowych)
  • Andrzej Kisiel (Nauka gry na keyboardzie/Akompaniament)
  • Dorota Koselska (Język włoski)
  • Agnieszka Kowalska (Zespoły taneczne hip-hop)
  • Dariusz Krajewski (Nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie)
  • Tadeusz Krzyczkowski (nauka gry na perkusji)
  • Henryka Lech (Plastyka dziecięca)
  • Renata Maciejewska (Nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, musztra)
  • Ewa Minda (Zajęcia baletowe)
  • Mateusz Murawski (Nauka gry na gitarze)
  • Grzegorz Murdza (Nauka gry na saksofonie)
  • Alicja Pyclik (Zespoły taneczne)
  • Anna Rokicińska (Zajęcia baletowe)
  • Piotr Sieczka (Nauka gry na klarnecie)
  • Iwona Skwarek (Gospel)
  • Elżbieta Sobkowiak (Pracownia Imprez Masowych)
  • Anna Stawczyk (Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki, zespół „Pajęczarki”)
  • Mirosław Strzelecki (Studio piosenki „Fermata”)
  • Agnieszka Szarpak (Nauka gry na flecie)
  • Kamil Śmiechowski (Pracownia Imprez Masowych)
  • Julita Tkaczyk (Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki)
  • Marek Tom (Nauka gry na gitarze)
  • Dorota Trybuła (Bajkowy kuferek)
  • Trzpioła Michał (Nauka gry na gitarze)
  • Dariusz Umięcki (Nauka gry na trąbce i waltorni)
  • Anna Wątorska (Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki)
  • Marcin Wieczorek (Taniec nowoczesny)
  • Małgorzata Zarychta-Młynarczyk (Interpretacja tekstu literackiego „Uśmiech”, Pracownia Imprez Masowych)
  • Leszek Zelga (Nauka gry na perkusji, Dziecięcy świat gitary)
  • Monika Żurek (Teatr literacki „Scena 05”, Pracownia Imprez Masowych)

      PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

      • Joanna Banasik (specjalista ds. kadr)
      • Jadwiga Chojnacka (sekretarz)
      • Elwira Chruśniak (specjalista ds. płacowo-księgowych)
      • Maria Kopciał (specjalista do spraw BHP)
      • Marzena Król (gł. księgowy)
      • Emilia Soból (kierownik gospodarczy)

      PRACOWNICY OBSŁUGI:

      • Zbigniew Bidziński
      • Waldemar Gruszka
      • Urszula Kołodziejczak
      • Krzysztof Paterek
      • Zofia Prus
      • Elżbieta Rola
      • Jerzy Soból
      • Anna Szot
      • Elżbieta Tarnowska
      • Renata Wajs
      • Andrzej Wartyni

        Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawienia funkcjonalności i komfortu przeglądania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.

        Media społecznościowe

        Obserwuj nas:

        Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

        © Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu