Menu odnośników dodatkowych

Akcja Lato 2015 - MTB W Kielcach

Ledwo rozpoczęła się "Akcja Lato'2015" a uczestnicy Koła rowerowego MTB wzięli udział w niedzielę 28 czerwca 2015 w  3. edycji ogólnopolskiego MTB Cross Maratonu w Kielcach. Biuro zawodów oraz Start honorowy usytuowany był w  "Galerii Korona" przy ul Warszawskiej. Ponad 400 uczestników musiało zmagać się nie tylko z kamieniami i ciężkimi podjazdami ale również ze skwarem. Należy do tego dodać typowe dla Kielecczyzny strome podjazdy i zjazdy po skałkach oraz przeprawy przez rzeczki. Na szczęście podczas przejazdu liczącą 22 km. trasą można było posilić się          i ugasić pragnienie na kilku punktach odżywczych. Miło nam donieść, że podopieczni Mirosław Strzeleckiego w tych warunkach poradzili sobie nad wyraz dobrze.  Wśród chłopców do lat 11 na 3. stopniu stanął mikołaj Pożyczka zaś wśród dziewczynek równych sobie nie miała Kasia Szczęsna. W kategorii wiekowej 12-14 lat na 1. miejsce "o błysk szprychy" wywalczył Eryk Garczyński, 3. miejsce uzyskał Jakub Kowalczyk a 10. miejsce Dawid Maj. W kategorii wiekowej 15-18 lat na 2 miejscu zmagania ukończył Wojciech Malik. Na dystansie dłuższym 43 km. Jakub Towarek ukończył zmagania na 6 miejscu.

Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.