XXVIII Radomska Emdekowska Frajda Rowerowa - wyniki

W sobotę 21 czerwca 2014 r. na „Koniówce” odbyła się XXVIII Radomska Emdekowska Frajda Rowerowa. Ta sportowo-rekreacyjna impreza zgromadziła na starcie  80 osób, z których wyłoniono najszybciej jeżdżących na rowerach górskich. Uczestnicy podzieleni na kategorie wiekowe pokonywali trasę, której jedno okrążenie wynosi 4km. I tak:

Dziewczęta:    1. Zaniat Aleksandra 2. Panin Olga  3. Pyrgiel Lidia

Kobiety open. 1. Adamczyk Dorota

Chłopcy do 10 lat :   1. Zacharski Antoni 2. Łyżwiński Antoni 3. Adamczyk Konrad

11-13 lat:1. Garczyński Eryk 2. Kowalczyk Jakub 3. Przepiórka Jakub

14-16 lat:   1. Towarek Jakub 2. Prasek Aleksander 3. Podlaski Damian

Mężczyźni 17-30 lat:   1. Lipiński Tomasz 2. Główczyk Bartłomiej 3. Kostrzewa Michał

31-51 lat:   1. Zacharski Szymek 2. Główczyk Piotr 3. Wykrota Łukasz

powyżej 50 lat:   1. Kostrzewa Maciej 2. Muszyński Sławomir 3. Gutkowski Bogdan

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu ( UKS MDK ) przy wsparciu: UM Radom, Przewodniczący Rady Miasta Radomia, PHU Tytan, WORD Radom, Kombud SA Radom.