Gitarzyści pod opieką pana Marka A. Tom wystąpili na XVI BEATLEMANIA FESTIVAL 2023

W piątek, 8 grudnia w Domu Kultury „Świt” w Warszawie odbył się XVI BEATLEMANIA FESTIVAL 2023. Jest to konkurs wokalno–instrumentalny im. Johna Lennona, podczas którego artyści z całej Polski prezentują utwory zespołu The Beatles.

Po eliminacjach wstępnych do konkursu przystąpiło 9 zespołów, solistów i wokalistów.

Jury festiwalu nie przyznało pierwszej nagrody. Drugie miejsce zdobył zespół WARSAW BEAT.

Pierwsze wyróżnienie za interpretację utworów „Yesterday” i „Don't Let Me Down” otrzymała reprezentująca MDK Radom (Nauka gry na gitarze pod opieką Marka A. Tom) Magdalena Grotek (wokal, gitara).

Nagrodę specjalną konkursu za interpretacje i przygotowanie muzyczne uczestników otrzymał gitarzysta i opiekun grupy Marek A. Tom.

Zespół z MDK Radom wystąpił w składzie: Magdalena Grotek, Zosia Dobrowolska (wokal, gitara), Kuba Markowski (gitara basowa), Piotr Markowski (gitara), Janek Kozłowski (gitara), Alan Mazurek (gitara).