Menu odnośników dodatkowych

Rekrutacja 2019/2020 - terminy badania predyspozycji nowych kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 r.

Nazwa sekcjiNauczycielTermin badaniaSala

Balet

Małgorzata Dzbuk

06.06.2019 r.
(czw.)
godz. 18:00‑19:30

s. 112

Chór GOSPEL

Iwona Skwarek

28.05.2019 r.
(wt.)
godz. 16:00

s. 20 (oficyna ‑wejście od podwórka)

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Anna Stawczyk

28.05.2019 r.
(wt.), godziny:

Nazwiska A-H
16:00-16:30

Nazwiska K-O
16:30-17:00

Nazwiska P-S
17:00-17:30

Nazwiska T-Z
17:30-18:00

s. 102

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Julita Tkaczyk‑Trzeciak

28.05.2019 r.
(wt.)
godz.  19:00

s. 102

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Marcin Wieczorek

31.05.2019 r.
(pt.)
godz. 18:00

s. 102

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Robert Walewski

28.05.2019 r. (wt.)
godz. 18:00

s. 102

Informatyka

Krzysztof Duda

27.05.2019 r.
(pon.)
godz. 14:00‑16:00

s. 115

Język włoski

Dorota Koselska

31.05.2019 r.
(pt.)
godz. 16:00

s. 115

Klub Malucha

Dorota Trybuła

28.05.2019 r.
(wt.)
godz. 18:00

s. 18

Koło „Szach‑Mat”. Technika i matematyka w szachach

Arkadiusz Kądziela

25.05.2019 r.
(sobota)
godz. 12:00

s. 18

Nauka gry na gitarze
‑ „Dziecięcy świat gitary”

Leszek Zelga

05.06.2019 r.

godz. 16:00
Nazwiska A-M

godz. 17:30
Nazwiska N-Z

s. 105

Nauka gry na keyboardzie

Andrzej Kisiel

27.05.2019 r.
(pon.)
godz. 16:00

s. 110

Nauka gry na perkusji

Leszek Zelga

04.06.2019 r.
godz. 16:00

s. 104

Plastyka dziecięca

Ewa Banaszczyk

05.06.2019 r.
godz. 15:30

s. 19

Plastyka dziecięca

Henryka Lech

05.06.2019 r.
godz. 18:30‑19:00

s. 15

Plastyka dziecięca

Lidia Gawor

30.05.2019 r.
(czw.)
godz. 18:45

s. 15

Plastyka dziecięca

Magdalena Grabijas‑Brodnicka

23.05.2019 r.
(czwartek),
godz. 19:00

s. 19

Plastyka młodzieżowa
‑ Malarstwo

Agata Chojnacka‑Pyrgiel
(badanie przeprowadzi Andrzej Jasiński)

29.05.2019 r.
(śr.)
godz. 17:00

s. 301

Plastyka młodzieżowa
‑ Pracownia plastyczna „Format”

Agata Chojnacka‑Pyrgiel

27.05.2019 r.
(pon.)
godz. 18:00

s. 301

Plastyka młodzieżowa
‑ Rysunek artystyczny

Agata Chojnacka‑Pyrgiel
(badanie przeprowadzi Ewa Banaszczyk)

06.06.2019 r.
godz. 16:00

s. 301

RMOD „Grandioso”
‑ Nauka Gry na flecie

Agnieszka Szarpak

29.05.2019 r.
(śr.) godz. 18:00

s. 107

RMOD „Grandioso”
‑ Nauka gry na klarnecie

Piotr Sieczka

29.05.2019 r.
(śr.)
godz.  16:45

s. 16

RMOD „Grandioso”
‑ Nauka gry na puzonie, sakshornie, tubie

Dariusz Krajewski

28.05.2019 r.
(wt.)
godz. 18:00

s. 207

RMOD „Grandioso”
‑ Nauka gry na saksofonie

Grzegorz Murdza

28.05.2019 r.
(wt.)
16:00

s. 110

RMOD „Grandioso”
‑ Nauka gry na trąbce

Dariusz Umięcki

25.05.2019 r.
(sobota)
godz. 10:00

s. 207

RMOD „Grandioso”
‑ Tamburmajorki (Colour Guards)

Renata Maciejewska

29.05.2019 r.
(śr.)
godz. 17:15

s. 102

Studio Piosenki „Fermata”

Agnieszka Dąbrowska

22.05.2019 r.
(środa)
godz. 19:00

s. 118

Studio Piosenki „Fermata”

Rafał Balicki

30.05.2019 r.
(czw.)
godz. 18:00

s. 118

Taniec nowoczesny

Marcin Wieczorek

31.05.2019 r.
(pt.)
godz. 19:00

s. 102

Teatr Tańca

Alicja Pyclik

30.05.2019 r.
(czw.)
godz. 19:00

s. 16

Teatr Tańca

Monika Żurek

30.05.2019 r.
(czw.)
godz. 19:00

s. 16

Zajęcia taneczne

Agnieszka Sikorska

04.06.2019 r.
godz. 17:15‑18:00

s. 112

Zespoły Hip‑Hop

Agnieszka Sikorska

28.05.2019 r.
(wt.)
godz. 16:00‑16:45 (dzieci do 8 lat)
godz. 16:50‑17:35 (dzieci pow. 9 lat)

s. 112

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu