Menu odnośników dodatkowych

„Rytm i Melodia” 2019: lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań

XIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI MAJKI JEŻOWSKIEJ
„RYTM I MELODIA”

pod honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Radomia

Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań
4 kwietnia 2019 roku

KATEGORIA I (7-10 lat; roczniki 2012-2009)

Godz. 10:00-12:30

1. Knapik Paulina, Sarnów, „Ciastka”
2. Zagrodzka Maja, Kielce, „Bujany blues”
3. Dudała Stefania, Masłów, „Kapelusze mają dusze”
4. Kminikowska Anna, Grudziądz, „Od rana mam dobry humor”
5. Kaczmarek Martyna, Warlubie, „Cyrk wita was”
6. Milcarz Alan, Skarżysko-Kamienna, „Kołysanka dla Michałka”
7. Jedlińska Laura, Brzeżnica, „Pa aa aa...”
8. Krzysztoń Agata, Janów Lubelski, „Dłonie”
9. Tracz Ala, Modliborzyce, „Do słońca”
10. Tylus Lena, Janów Lubelski, „Marzenia się spełniają”
11. Buch Martyna, Puchaczów, „Mała miss”
12. Budzyńska Wiktoria, Sosnowica, „Noś odblaski”
13. Wieczorek Adam, Milejów, „Dłonie”
14. Ściegienna Zofia, Piekoszów, „Margerita”
15. Bereżańska Amelia, Chorzów, „Kochaj czworonogi”
16. Kurczyńska Julia, Siemianowice Śląskie, „Najpiękniejsza w klasie”
17. Wojtulska Katarzyna, Siemianowice Śląskie, „Piosenka biedronki”
18. Kamela Laura, Siemianowice Śląskie, „Kołysanka dla mamy”
19. Kotwa Weronika, Łagów, „Kolorowe dzieci”
20. Amelia Wołos, Łęczna, „Tydzień u fryzjera”
21. Ismena Kobylarz, Nowa Dęba, „Rytm i melodia”
22. Gazda Natalia, Nowa Dęba, „Buty buty”
23. Pańczyk Maja, Baranów Sandowierski, „Reggae pasikonika”
24. Zalewska Gabriela, Warszawa, „Para nie do pary”
25. Wierzbowicz Laura, Sędziszów, „Myszka widziała ostatnia”
26. Małodzińska Lena, Padew Narodowa, „Duecik”
27. Gruźlewska Marysia, Marzęcice, „Komiksy”
28. Rynkowska Liwia, Kurzętnik, „Pamiętajcie o lalkach”
29. Prokop Jagoda, Kurzętnik, „Kapelusze”
30. Agata Ciesielska, Łowicz, „Kolorowe dzieci”
31. Aleksejewa Nikol, Litwa, Wilno, „Moja planeta”

KATEGORIA II (11-13 lat; roczniki 2008-2006)

Cz. 1. - godz. 12:30-14:00

1. Brzuszkiewicz Aleksandra, Piława Górna, „Para nie do pary”
2. Kędra Aleksandra, Humnniska, „Buty, buty”
3. Wołczyk Aleksandra, Hajnówka, „Marzenia się spełniają”
4. Wójtowicz Aleksandra, Tomaszów Lubelski, „Kolor serca”
5. Wodka Kornelia, Przemyśl, „Pa aa aa...”
6. Pietruszka Martyna, Czechowice-Dziedzice, „Kolorowe dzieci”
7. Rączka Julia, Bielsko-Biała, „Jadę w świat”
8. Jarosz Oliwia, Skarżysko-Kamienna, „Za daleko do Chicago”
9. Łukasz Franciszek, Janów Lubelski, „Szyflandio ma”
10. Jargiło Julia, Dzwola, „Marzenia się spełniają”
11. Zwolak Martyna, Chrzanów, „Otwórzmy serca”
12. Styś Martyna, Puchaczów, „Kołysanka dla mamy”
13. Raczyńska Nikola, Chełm, „Ciastka”
14. Misiewicz Paulina, Chełm, „Najpiękniejsza w klasie”
15. Kosmowska Natalia, Puławy, „Blues bujany”

Przerwa obiadowa: 14.00-15.30

Cz. 2. - godz. 15:30-16:30

16. Rachwał Anna, Chorzów, „Kapelusze mają dusze”
17. Chodoła Amelia, Białobrzegi, „Pa aa aa...”
18. Zawadzka Nela, Węgrów, „Walczę dziś o Ciebie”
19. Mazur Oktawia, Niemcy, Bingen, „Blues bujany”
20. Kaczmarczyk Amelia, Józefów, „Nutka w nutkę”
21. Szlachetka Zuza, Kraków, „Kilka słów o piosence”
22. Siudak Aleksandra, Nisko Leśna, „Tydzień u fryzjera”
23. Hordyj Alicja, Bilawa, „Jadę w świat mając kilka lat”
24. Rusek Natalia, Skopanie, „Rytm i melodia”
25. Owoc Julia, Skopanie, „Kolorowy flirt”
26. Perc Oliwia, Padew Narodowa, „Ciastka”
27. Wołoszyn Kinga, Urzędów, „Żyć do pełna”
28. Głąb Dominika, Wrocław, „A ja wolę moją mamę”
29. Szanfisz Pola, Wrocław, „Laleczka z saskiej porcelany”
30. Damaziak Julia, Radom, „Deszcze z zielonych lat”
31. Fiedorow Julia, Radom, „Kolor serca”
32. Kalicka Celina, Radom „Cyrk wita was”

KATEGORIA III (14-16 lat; roczniki 2005-2003)

Godz. 16:30-18:30

1. Krzymowska Ewelina, Kosów Lacki, „Jadę w świat”
2. Wawrzyńczyk Natalia, Łuszczów Pierwszy, „On nie kochał nas”
3. Ochmańska Natalia, Kłobuck, „Za daleko”
4. Nycz Julia, Urzędów, „Od rana mam dobry humor”
5. Rawska Magda, Janów Lubelski, „Walczę dziś o Ciebie”
6. Zając Daria, Szczecin, „Kołysanka dla mamy”
7. Jędrzejewska Karolina, Sochaczew, „Deszczowa piosenka”
8. Wilczek Natalia, Kozienice, „Żyć do pełna”
9. Oklińska Karolina, Trzebieszów, „Kolor serca”
10. Ciesielska Malwina, Łowicz, „Margarita”
11. Łacka Klaudia, Rudnik, „Cause we were lovers”
12. Jedliński Norbert, Brzeźnica, „Kołysanka dla mamy”
13. Tracz Ola, Modliborzyce, „Walczę dziś o Ciebie”
14. Jagieło Olga, Siedlce, „Kolor serca”
15. Bakalarz Amelia, Opole Lubelskie, „On nie kochał nas”
16. Kiliszek Julia, Radom „Kołysanka dla Michałka”
17. Winiarska Maja, Radom, „Już nigdy nie dam nabrać się”
18. Banaczek Karolina, Radom, „Nutka w nutkę”
19. Wesołowska Sandra, Radom, „Blues bujany”
20. Nowak Bartłomiej, Radom, „Walczę dziś o Ciebie”

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu