Menu odnośników dodatkowych

Wyniki Rowerowego Rajdu Niepodległości - VII Memoriału Muńka

W mglistą sobotę, 10 listopada 2018 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu zorganizował Rowerowy Rajd Niepodległości - VII Memoriał Muńka.

Ta sportowo - rekreacyjna impreza pod patronatem Marszałka Senatu i Prezydenta Miasta Radomia, udała się ze wszech miar dzięki współpracy z Urzędem Miejskim, Radą Miejską w Radomiu, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, Zespołem Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej, PHU Tytan, Decathlon Radom, Premium Centrum Radom, Virgo Poligrafia, Suski Dojo.

Po przywitaniu uczestników ciekawą pogadankę nt. pierwszych lat II Rzeczpospolitej, z uwzględnieniem dziedziny sportu, wygłosił pan Sławomir Sońta - Prezes Radomskiego Oddziału Związku Piłsudczyków. Następnie wszyscy uczestnicy w Rajdzie Niepodległości, przystrojeni w biało-czerwone barwy, zapoznali się z trasą wyścigu xco „VII Memoriał Muńka”. Na urozmaiconej trasie wokół górki saneczkowej zawodnicy rywalizowali w wyścigach, z podziałem na kategorie wiekowe. Oprócz Radomian zjawili się przedstawiciele Kielc i Grójca. Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe a wszyscy pozostali upominki wręczane przez Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury panią Elżbietę Sobkowiak i panią Klaudię Trzepiecińską z Decathlon Radom. Po wysiłku można było obejrzeć pokaz karate i posilić się przy grillu.

Mirosław Strzelecki

Wyniki:

Najmłodszy uczestnik: Przemek Zięba

Kat. I M:

1. Pożyczka Mikołaj
2. Siek Franek
3. Marzec Dawid

Kat. II M:

1. Sola Iwo
2. Kowalczyk Bartek
3. Kowalczyk Kuba

Kat. II K:

1. Żak Magdalena
2. Suprun Karina

Kat. III M:

1. Zawadzki Bartłomiej
2.Staniszewski Błażej
3.Szymański Piotr

Kat. III K:

1. Szczęsna Katarzyna

Kat. IV M:

1.Janota Błażej - Grójec
2. Raczyłło Paweł
3. Boruch Piotr

Kat. IV K:

1. Bieniek Małgorzata - Kielce
2. Kaim Aldona

Kat. V M:

1. Zacharski Szymon
2. Kleczaj Jarosław
3. Wierzbicki Łukasz

Kat. VI M:

1. Wierzbicki Andrzej
2. Knieć Sławomir
3. Chylicki Marian

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu