Menu odnośników dodatkowych

I tak pracują od 15 lat!

Swoje talenty rozwijało tu ok. 3 tysiące dzieci! Dziecięca Pracownia Plastyczna w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu ma 15 lat. W piątek, 27 października odbyło się okolicznościowe spotkanie, były działania artystyczne oraz jubileuszowy tort. Nie zabrakło gromkiego: 100 lat! - odśpiewanego przez dzieci i i ich rodziców. Pracownią od 15 lat opiekują się Ewa Banaszczyk i Magdalena Grabijas - Brodnicka, które opowiedziały nam o pracowni i o tym, co się w niej dzieje na co dzień. Prace, które powstały podczas jubileuszowego spotkania będzie można już wkrótce oglądać na specjalnej wystawie w MDK przy ul. Słowackiego 17.

Elżbieta Warchoł 
Radio Plus Radom 

Przejdź do artykułu:
https://radioplus.com.pl/kultura/i-tak-pracuja-od-15-lat-26429

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu