Sukcesy wychowanków Koła rowerowego MTB MDK

Uczestnicy Koła rowerowego MTB w czasie wakacji startowali w wyścigach z cyklu Świetokrzyskiej Ligi Rowerowej, Lotto Poland Bike i m.in na terenie województw mazowieckiego i świętokrzyskiego, uzyskując m.in. 11 pierwszych miejsc, 5 drugich i 6 trzecich.

• 26 czerwca - Kielce Geopark, ŚLR:
    1. Magdalena Żak, 1. Katarzyna Szczęsna, 1. Jakub Kowalczyk, 1. Eryk Garczyński, 3. Wojciech Malik, 8. Jakub Przepiórka
  • 29 czerwca - Radom, Miniwyścig Solidarności:
    2. Natalia Kot,  2. Jakub Kowalczyk młodszy, 4. Bartłomiej Kowalczyk, 4. Igor Stępniewski
  • 10 lipca - Nowiny, PolandBike:
    4. Jakub Kowalczyk, 5. Katarzyna Szczęsna
  • 17 lipca - Pińczów, ŚLR:
    1. Eryk Garczyński,  2. Jakub Przepiórka,  3. Jakub Kowalczyk, 3. Wojciech Malik
  • 17 lipca - Gielniów, Maraton MTB:
    3. Artur Łyżwiński
  • 24 lipca - Wąchock, PolandBike:
    2. Jakub Kowalczyk, 15. Bartłomiej Kowalczyk
  • 7 sierpnia - Morawica, ŚLR:
    1. Eryk Garczyński,  1. Jakub Kowalczyk,  4. Magdalena Żak,  5. Jakub Przepiórka, 5. Wojciech Malik
  • 14 sierpnia - Stężyca, PolandBike:
    4. Jakub Kowalczyk,  8. Bartłomiej Kowalczyk,  10. Jakub Kowalczyk młodszy
  • 28 sierpnia - Bodzentyn, ŚLR:
    1. Eryk Garczyński, 1. Jakub Kowalczyk, 1. Katarzyna Szczęsna,  1. Magdalena Żak,  3. Wojciech Malik, 3. Jakub Kowalczyk młodszy,  4. Bartłomiej Kowalczyk

Warto odnotować, że Jakub Kowalczyk został wiceliderem klasyfikacji górskiej maratonów MTB Lotto Poland Bike.