Menu odnośników dodatkowych

Cyfrowa Akademia Filmowa

Wiek uczestników: 
10-16 lat
Nauczyciel: 
Krzysztof Duda

Kto lubi kino? Kto chciałby nagrać film? Dla tych, którzy na te dwa pytania odpowiadają: „tak!”, proponujemy i kino, i podpowiedź, jak samemu nakręcić i zmontować film, czyli inspirujące zajęcia w Cyfrowej Akademii Filmowej MDK.

Żyjemy w czasach, w których każdy posiada jakieś urządzenie umożliwiające filmowanie. Wciąż jednak można natrafić na filmy, których sposób wykonania pozostawia wiele do życzenia. I nie chodzi tu wcale o parametry techniczne, ale o sam warsztat i wiedzę twórcy.

Nasze zajęcia filmowe skierowane są do każdego, kto ma ochotę zagłębić się w tajniki tworzenia filmów w atmosferze dobrej zabawy. Proponujemy kreatywne tworzenie własnych produkcji począwszy od kontaktu ze sztuką filmową, poprzez opanowanie zagadnień dotyczących realizacji filmu, a skończywszy na średnio-zaawansowanych technikach montażu filmowego.

Nauczymy się nie tylko korzystania z własnej komórki, ale również z profesjonalnej kamery i aparatu bezlusterkowego oraz montażu filmowego z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania do edycji filmów. Zapraszamy do wspólnego kreatywnego tworzenia filmów i dobrej zabawy w grupie przyjaciół kina.

Lista uczestników zajęć

Grupa I (wtorek i czwartek w godz. 19:00-20:35):

 1. Buba Antonina
 2. Buba Apolonia
 3. Figura Filip
 4. Golonka Kacper
 5. Jurkowski Filip
 6. Kucharski Miłosz
 7. Kuśmierczyk Tytus
 8. Nowotnik Antoni
 9. Stępnikowski Przemysław
 10. Zylik Krystyna
 11. Pająk Jan
 12. Siara Filip Piotr
 13. Sykuła Ksawier
 14. Wosiak Michał
 15. Zaciura Eryk
 16. Zawisza Kinga

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu