Sukces Pajęczarek na European Championship Fitness International Dance Challenge!

Pajęczarki MDK Radom, podopieczne trenerki Anny Stawczyk, zdobyły 8 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych medali. Zawody odbyły się 03.05.2024 r. w Blumenhalle w Austrii.

• Iga Wojcieszczyk (solo), Oliwia Boniecka (solo) oraz trio „Fur Elise” - Oliwia Boniecka, Iga Wojcieszczyk, Aleksandra Podsiadło - zostały wyróżnione w top 10 najlepszych układów!
  • Trio „Fur Elise” zajęło 2. miejsce w kategorii najlepszy układ!
  • Oliwia Boniecka zajęła 1. miejsce wygrywając całe zawody!!!
  • 1. miejsce - Formacja „Wedding” w składzie: Matylda Kotowicz, Aleksandra Podsiadlo, Oliwia Boniecka, Małgosia Witczak, Iga Wojcieszczyk, Kamila Sońta, Zosia Krąpiec, Hanna Jaworska, Julia Miłosz, Marcelina Sas
  • 1. miejsce - Aleksandra Podsiadlo, Iga Wojcieszczyk „Fur Elise” (kat. Trio 13-17 year)
  • 1. miejsce - Iga Wojcieszczyk (kat. Solo Fitness Acrobatic 12 year)
  • 1. miejsce - Oliwia Boniecka (kat. Solo Fitness Acrobatic 15-17 year)
  • 1. miejsce - Hanna Jaworska (kat. Solo Fitness Show 12 year)
  • 1. miejsce - Julia Miłosz (kat. Solo Fitness Show 15 year)
  • 1. miejsce - Alicja Kaca (kat. Solo Fitness Dance 13 year)
  • 1. miejsce - Aleksandra Podsiadło (kat. Solo Fitness Performance 17-25 year)
  • 2. miejsce - Aleksandra Podsiadło (kat. Solo Fitness Acrobatic 15-17 year)
  • 2. miejsce - Matylda Kotowicz, Małgosia Witczak „Sweet Dreams” (kat. Duo 17-25 year)
  • 2. miejsce - Aleksandra Podsiadło, Iga Wojcieszczyk „Carol of the Bells” (kat. Duo 15-16 year)
  • 2. miejsce - Dominika Witkowska (kat. Solo Fitness Show 15 year)
  • 2. miejsce - Małgosia Witczak (kat. Solo Fitness Show 13 year)
  • 2. miejsce - Kamila Sońta (kat. Solo Fitness Dance 14 year)
  • 3. miejsce - Nikola Sowa (kat. Solo Fitness Acrobatic 15-17 year)
  • 3. miejsce - Jagoda Siczek (kat. Solo Fitness Show 13 year)
  • 3. miejsce - Matylda Kotowicz (kat. Solo Fitness Dance 18-25 year)
  • 3. miejsce - Natalia Gruszczyńska (kat. Solo Fitness Show 17-25 year)
  • 3. miejsce - Marcelina Sas, Zosia Krąpiec - „Fuego” (kat. Duo 15-16 year)
  • 3. miejsce - Natalia Schodnik (kat. Solo Fitness Dance 10 year)
  • 4. miejsce - Zosia Krąpiec (kat. Solo Fitness Show 12 year)
  • 4. miejsce - Marcelina Sas (kat. Solo Fitness Show 17-25 year)
  • 4. miejsce - Julia Miłosz, Marcelina Sas, Hanna Jaworska „Game of Survival” (kat. Trio 13-17 year)
  • 5. miejsce - Julia Miłosz, Hanna Jaworska „Heros of Chaos” (kat. Duo 14 year)
  • 8. miejsce - Lena Skrok (kat. Solo Fitness Dance 14 year)
  • 9. miejsce - Zuzanna Pytka (kat. Solo Fitness Dance 16-17 year)

Ogromne podziękowania dla Urszuli Podsiadło i Moniki Biernackiej za wspaniałą opiekę i przygotowanie zawodniczek do startów oraz dla wszystkich Rodziców za nieocenione wsparcie Pajęczarek!