Starty kolarzy UKS MDK Tytan Radom w Zwoleniu

W deszczową niedzielę, 11 września 2022 r. kolarze UKS MDK Tytan Radom świetnie poradzili sobie z aurą w Zwoleniu, na kolejnej edycji maratonów Legia MTB. Dzięki swej determinacji i wsparciu rodziców kończyli zmagania w czołówce.

Na dystansie Mini 18 km: 1. miejsce - Bartek, 1. miejsce - Olek (w debiucie!), 2. miejsce - Kuba, 2. miejsce - Miłosz, 2. miejsce - Tymek, 4. miejsce - Kasia (po kłopotach ze sprzętem). Na trzykrotnie dłuższym dystansie Mega wśród juniorów bezkonkurencyjny był Iwo.

Mirosław Strzelecki