Menu odnośników dodatkowych

Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne 2022

Termin: 
wtorek, 13.12.2022 - 16:00 do 18:00
Miejsce: 
Sala Kameralna MDK

Serdecznie zapraszamy wychowanków MDK wraz z rodzicami na bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne 13 grudnia 2022 r. (wtorek) od godziny 16:00 do 18:00 w Sali Kameralnej na parterze MDK, ul. Słowackiego 17.

W programie warsztatów proponujemy: dekorowanie pierniczków świątecznych, wykonywanie gadżetów i ozdób świątecznych. Zapewniamy bożonarodzeniową atmosferę i dobrą zabawę.

Warsztaty poprowadzą nauczycielki plastyki: Ewa Banaszczyk, Agata Chojnacka-Pyrgiel, Lidia Gawor, Anita Garbowicz oraz Henryka Lech.

Udział w warsztatach WYŁĄCZNIE po zapisaniu osobistym lub telefonicznym w sekretariacie MDK, tel. 48 3606202. Liczba miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W trakcie będzie prowadzona dobrowolna zbiórka na potrzeby pracowni plastycznych działających w MDK.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu