Menu odnośników dodatkowych

Plastyka dziecięca „19 odcieni czerni”

Wiek uczestników: 
5-11 lat
Nauczyciel: 
Magdalena Grabijas-Brodnicka (zast. Anita Garbowicz)

Zajęcia w zastępstwie prowadzi pani Anita Garbowicz.


Każde dziecko ma w sobie artystę. Każde może tworzyć dzieła niepowtarzalne i oryginalne. Potrzebna jest jedynie odrobina chęci, by znaleźć się w krainie barw, przestrzeni i wyobraźni. 

Zajęcia plastyczne oferują możliwość spędzenia w ciekawy i kreatywny sposób czasu wolnego. Stanowią element szeroko pojętej edukacji plastycznej i kulturalnej, która jest niezbędna do rozwoju dziecka. Zajęcia plastyczne pozwalają uczestnikom rozwijać twórczość, kreatywność oraz potrzebę nieustannego kontaktu ze sztuką. Profesjonalny warsztat, tematy prac plastycznych, techniki, a także sposoby ich realizacji spełniają potrzeby i oczekiwania młodego artysty. Zajęcia te umożliwiają kreowanie postaw koleżeńskich, umiejętności pracy w grupie, właściwego podejścia do twórczości własnej i innych, dbałość o estetykę pracy oraz własnego otoczenia. 

Dzieci uczestniczące w moich zajęciach z pewnością ciekawie spędzą czas oraz rozwiną swoje zainteresowania. Wychowankowie mają możliwość wzięcia udziału w ciekawych konkursach plastycznych – wewnętrznych, regionalnych, wojewódzkich i krajowych. 

Sama jestem pomysłodawczynią i organizatorką Biennale Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Nasi Mniejsi Bracia – gatunki chronione“.

Przyjdźcie i twórzcie! Zapraszam!
Pani Madzia : )

Nasze prace, nasza pracownia, nasi Goście:

Powiązane galerie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu