Za nami 19. Gitarowy HYDE PARK - coroczne podsumowanie pracy wychowanków kół nauki gry na gitarze prowadzonych przez Marka A. TOM oraz perkusji prowadzonych przez Leszka Zelgę i Tadeusza Krzyczkowskiego.
Podczas koncertu młodzi gitarzyści, wokaliści i perkusiści zaprezentowali różnorodny program, w którym nie zabrakło piosenek dla najmłodszych oraz utworów rozwijających muzyczne zainteresowania uczestników. Publiczność mogła usłyszeć zarówno klasyki muzyki rockowej, takie jak „Kryzysowa narzeczona”, „Hotel California” czy „California Dreaming”, a także stare i nowe polskie piosenki.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

