Menu odnośników dodatkowych

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Wiek uczestników: 
6-12 lat
Nauczyciel: 
Julita Tkaczyk-Trzeciak

Sekcja gimnastyczna wychodzi naprzeciw naturalnej potrzebie ruchu dziecka, który jest podstawowym elementem zdrowego rozwoju nie tylko fizycznego, ale również osobowościowego.

Gimnastyka jest doskonałą metodą rozwoju podstawowych cech motorycznych i umiejętności ruchowych, przydatnych niemal w każdej dyscyplinie sportowej i w życiu codziennym.

Trening gimnastyczny rozwija podstawowe zdolności motoryczne: skoczność, gibkość, zwinność, wytrzymałość, siłę mięśniową, harmonijnie kształtuje sylwetkę, przeciwdziała dysproporcjom rozwojowym, wzmacnia i rozwija wiarę we własne możliwości, koncentrację i silną wolę oraz kształtuje charakter.

Celem zajęć  gimnastycznych jest wszechstronny rozwój uczestników zajęć oraz przygotowanie  podopiecznych do pokazów oraz zawodów sportowych.

Powiązane galerie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu