Menu odnośników dodatkowych

Mistrzynie Polski z Gym Team

Ogromnym sukcesem dziewcząt z grupy Gym Team zakończyły się Mistrzostwa Polski Fit Kids WBBF WFF w Skarszewach.

Indywidualnie na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuły Mistrzyń Polski stanęły: Natalia Gałek - kat. do 11 lat, Maja Piwońska - kat. do 14 lat, Maja Smółka - kat. do 15 lat. Ponadto dziewczęta w kategorii trio również zdobyły złoty medal.

Bez medalu z Mistrzostw, jednak z dużym bagażem doświadczeń wróciły: Ola Piątek - kat. do 9 lat - 6. miejsce, Nela Janas - kat. do 12 lat - 8. miejsce. Wyróżnienie w rywalizacji duetów uzyskał duet w składzie: Nela Janas i Maja Piwońska.

Mistrzostwa Polski Federacji WBBF WFF odbyły się 28 kwietnia 2019 r. w Skarszewach. Udział w nich dla wszystkich dziewcząt z grupy Gym Team był debiutem w imprezie tej rangi - tym przyjemniejszym, że zakończonym sukcesem. Trenerką oraz autorką choreografii do wszystkich układów jest pani Julita Tkaczyk-Trzeciak.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu