"Grandioso" na "Uliczce Tradycji"

Termin:
niedziela, 10.09.2017 - 13:50
Miejsce:
Plac Corazziego, OKiSz "Resursa Obywatelska"

„Uliczka Tradycji” to największy festyn historyczny w mieście. Interdyscyplinarna, romantyczna wycieczka w dwudziestolecie międzywojenne Radomia. Podróż do czasów, kiedy nasze miasto tętniło życiem, a wielokulturowość przydawała mu kolejnych wymiarów. W tym roku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja festynu.

Plac Corazziego:

• godz. 13.50 – start parady na „Uliczkę Tradycji”, prowadzi RMOD „Grandioso”

Scena Główna:

• godz. 14.00 –  koncert RMOD „Grandioso”

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Grandioso” to tegoroczna srebrna medalistka Światowego Konkursu Muzycznego w Holandii oraz laureatka pierwszego miejsca na Festiwalu Orkiestr Dętych 2017 w Szczecinie. W koncercie usłyszymy przeboje muzyki rozrywkowej, m.in. „Eye of the Tiger” z filmu „Rocky”. Znajdą się również akcenty polskie, takie jak „Oberek opoczyński”. Orkiestrę poprowadzi Dariusz Krajewski.