Wicemistrzyni Polski Zuzanna „Zu” Chała

Zuzanna „Zu” Chała z MDK Radom zdobyła wicemistrzostwo kraju w kategorii B-Girls Pro powyżej 17 lat. W sobotę, 15 października odbył się ostatni etap ligi Polish Breaking Championship - Mistrzostwa Polski.

Zawody były podsumowaniem ligi tanecznej trwającej przez kilka miesięcy w różnych częściach Polski - w Kętrzynie, Zielonej Górze, Bielawie, Krynicy Górskiej oraz Warszawie. Finał tanecznych bitew odbył się w Hali Kultury w Łomży.

Zuzanna w ostatnim turnieju zajęła 2. miejsce, co w klasyfikacji generalnej dało jej ostateczne wicemistrzostwo kraju.

Trener Marcin Wieczorek oraz cała grupa Lumbago Team z MDK Radom niezmiernie cieszy się kolejnych sukcesów „Zu”. Gratulujemy!