Rowerowy Rajd Niepodległości 2021 - X Memoriał Muńka

W dniu 7 listopada 2021 r., w przededniu 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu zorganizował X Rowerowy Rajd Niepodległości. Przy okazji rozegrano Memoriał Muńka – wyścig xco na trasie wyznaczonej w Lesie Kapturskim.

Zmaganiom pasjonatów jazdy na rowerze sprzyjała słoneczna pogoda i lekki wietrzyk. Na starcie rywalizacji stanęło 65 uczestników z Radomia, Wsoli i Bielin k. Kielc, podzielonych na kategorie wiekowe.

Zwycięstwa odnieśli: Stępień Julek, Zacharska Łucja, Stępień Mikołaj, Sosnowski Miłosz, Kowalczyk Jakub, Sola Iwo, Szczęsna Katarzyna, Brodzik Paweł, Golus Gracjan, Brodzik Magdalena i Kaczmarski Artur.

Na zakończenie tej sportowo-rekreacyjnej imprezy odbyła się dekoracja uczestników. Oprócz pucharów dla najszybciej pokonujących dystans wszyscy otrzymali upominki od PHU Tytan i Decathlon Radom. Wreszcie dzięki darczyńcom, chętni udali się na pieczenie kiełbasek i degustację słodyczy przy ognisku.

Galerie zdjęć