Menu odnośników dodatkowych

Tancerze z MDK znowu najlepsi!

Tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu po raz kolejny przynoszą chlubę naszemu miastu! Wychowankowie pani Małgorzaty Dzbuk, w dniach 27-28 lutego 2021 r., wzięli udział w kolejnej, corocznej edycji konkursu tanecznego „Magia Tańca” w Ostrowie Wielkopolskim.

Konkurs po raz pierwszy odbył się w odsłonie międzynarodowej, jako  International Dance Competition „Magic of Dance”, w formule online.

Tancerze z całej Polski oraz zagranicy prezentowali się w technice tańca klasycznego, modern, jazz oraz innych formach w układach solowych, duetach, trio oraz formacjach.

Zespoły Arabesqua, Etiuda i Arabesqua Mini zebrały wspaniałe owoce swojej pracy i talentu, czyli 32 medale (13 złotych, 13 srebrnych, 6 brązowych) oraz 8 wyróżnień.

Formacja Arabesqua otrzymała nagrodę Grand Prix oraz 500 euro!

Sukcesy cieszą i motywują do dalszej pracy naszych tancerzy, którzy wraz ze swoim  pedagogiem, panią Małgorzatą Dzbuk, przygotowują się do nadchodzących, nowych wyzwań.

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu