Menu odnośników dodatkowych

Kolejne sukcesy wychowanków MDKu w tańcu breakdance w 2019 roku

W największej imprezie w Europie w tańcu breakdance udział wzięło aż trzech wychowanków MDK Radom pod opieką Marcina Wieczorka.

Zuzanna „Zu” Chała, Kamil „Miodek” Głogowski oraz Piotr „Axel” Winiarski wzięli udział w zawodach Outbreak Europe, które odbyły się w dniach 24-28 lipca 2019 r. na Słowacji. Mimo młodego wieku występy były bardzo owocne, w szczególności dla Piotrka, który dostał się do 1/8 finału w kategorii open. W zawodach wzięło udział ok. 480 zawodników z ponad 50 krajów z całego świata.

Przypominamy, że w tamtym roku Axel dostał się do 1/16 finału, więc z roku na rok jest coraz lepiej! Życzymy naszym wychowankom kolejnych wielkich sukcesów!

Poniżej walka Axela o ćwierćfinał finalistą tego turnieju:

Marcin Wieczorek

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu