Pożegnanie zasłużonych pracowników MDK

W czasie tegorocznych wakacji, w lipcu i serpniu 2014 r. odeszli od nas na zawsze zasłużeni pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury, p. Stefan Menczak, p. Bożena Szymańska - Słomska, p. Stanisław Dębowski.

Pan Stefan Menczak dył dyrektorem MDK w latach 1972 - 1975.

Pani Bożena Szymańska - Słomska przez 37 lat prowadziła zajęcia teatralne, była założycielką działającego do dziś Teatru "Uśmiech".

Pan Stanisław Dębowski był muzykiem, założycielem i pierwszym kierownikiem Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Grandioso".

Łączymy się w żalu z rodzinami i liczną rzeszą wychowanków.

Dyrekcja i pracownicy MDK