Sukcesy wokalistów MDK ze Studia Piosenki Fermata

W poniedziałek 9 grudnia 2013 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach był organizatorem IV Rejonowych Eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE.

Kamil Kacprzyk w kategorii powyżej 13 lat otrzymał II nagrodę.

Izabela Sierańska, 13-letnia solistka Studia Piosenki FERMATA w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu, otrzymała II nagrodę na III  Mazowieckim Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień" w Warszawie. Iza od 6 lat uczy się śpiewu pod kierunkiem pani Agnieszki Dąbrowskiej.