II Radomski Orszak Trzech Króli

W niedzielę, 6 stycznia 2013 roku, ulicami Radomia przeszedł II Radomski Orszak Trzech Króli. Podczas uroczystości, przy ulicy Witolda zaprezentowano scenę pt.: „Diabły kuszą do pozostania w miejscu i skorzystania z przyjemności, które oferują”. Scenę tę przygotowały i przekonująco zagrały aktorki: Joanna Jakubczyk, Aleksandra Kwiecień, Joanna Nadgrodkiewicz i Karolina Skrzek z Grupy interpretacji tekstu literackiego z elementami inscenizacji „Uśmiech”, zgodnie z pomysłem i wskazówkami opiekunki grupy p. Małgorzaty Zarychty-Młynarczyk.

Stroje i rekwizyty przygotowały p. Wiktoria Foltyn-Getka i p. Elżbieta Tarnowska.

Galeria zdjęć - II Radomski Orszak Trzech Króli - występ Teatru „Uśmiech”.