XVIII Rejonowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham Moją Ojczyznę”

Termin:
piątek, 10.03.2023 - 09:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

AKCJA KATOLICKA DIECEZJI RADOMSKIEJ
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
im. Heleny Stadnickiej

ZAPROSZENIE

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XVIII Edycji Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. Patronat honorowy nad Konkursem objął Biskup Radomski Marek Solarczyk oraz Prezydent Miasta Radomia Pan Radosław Witkowski.

Celem Konkursu jest promowanie wśród młodego pokolenia Polaków idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz miłości do Ojczyzny. Konkurs daje również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczestników swoich talentów wokalnych i recytatorskich. Zgłoszenie udziału w Konkursie – protokół Komisji Szkolnej - prosimy przekazać do dnia 3 marca 2023r. drogą elektroniczną na adres:

e-mail: Akcja Katolicka <konkurspippakcjakatolicka@gmail.com>

lub na adres: Teresa Połeć, 26-600 Radom, ul. Graniczna 24 z dopiskiem: XVI - Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej - 2023

Przesłuchanie laureatów odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17, w dniu 10 marca 2023r. od godz. 9.00. Natomiast Finał Laureatów etapu regionalnego – w dniu 28 kwietniu 2023r. w Radomiu. Regulamin konkursu i wzór karty zgłoszenia w załączeniu - jest również do pobrania na stronie www.ak.radom.pl.

Mamy nadzieję, że udział Państwa wychowanków w XVIII edycji konkursu sprawi satysfakcję jego uczestnikom i opiekunom, i na długo pozostanie w ich pamięci.

Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 609 198 959.

Prezes DIAK - Teresa Połeć
Dyrektor MDK - Dorota Sokołowska

Radom, dnia 22.01.2023 r.