Menu odnośników dodatkowych

XXII Turniej Wiedzy o BRD „JESIENNY ROWER”

W dniach 7-11 grudnia odbyła się XXII edycja Turnieju Wiedzy o BRD „JESIENNY ROWER”. Konkurs adresowany był do uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych.

Każda szkoła zgłosiła jedną trzyosobową drużynę, która w formie testowej wykazała się znajomością przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. W praktyczny sposób sprawdziła wyposażenie podstawowe i dodatkowe oraz stan techniczny roweru, który ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

W konkursie uczestniczyło 27 uczniów z 9 szkół podstawowych z Radomia i regionu radomskiego. Puchary i nagrody ufundowali: Dyrektor MDK, Dyrektor WORD w Radomiu, Prezes salonu samochodowego Skoda Radom.

Gratulujemy uczestnikom wyników i wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu