Menu odnośników dodatkowych

Język włoski

Wiek uczestników: 
7-18 lat
Nauczyciel: 
Dorota Koselska

Jeśli chcesz nauczyć się języka włoskiego, poznać kulturę i poczuć klimat słonecznej Italii - te zajęcia są dla Ciebie! Zapraszamy!

Zajęcia języka włoskiego skierowane są do dzieci i młodzieży zainteresowanych nauką języka włoskiego oraz poznaniem kultury i tradycji tego kraju. Odbywają się w trzech grupach na różnych poziomach zaawansowania. Podział na grupy zależy od stopnia zaawansowania i wieku uczestników.

Program zajęć zakłada opanowanie podstaw języka włoskiego, sprawne porozumiewanie się nim w zakresie spraw życia codziennego i poszerzenie wiedzy z zakresu dorobku kulturowego Włoch. 

Metody i formy pracy gwarantują efektywność nauczania, dostosowane są do wieku uczestników i poziomu zaawansowania. Odpowiednio dobrane podręczniki i inne materiały dydaktyczne sprawiają, że nauka staje się przyjemnością i daje satysfakcję. 

Ci, którzy kochają włoską muzykę mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych i wokalnych podczas Przeglądu Piosenki Włoskiej „BELLA ITALIA”, organizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury od 2013 r. 

Informacje i zapisy na zajęcia:

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu