Menu odnośników dodatkowych

BRD

XXIV Powiatowy Turniej Wiedzy o BRD „Bezpieczna Droga”

Termin: 
piątek, 6.05.2022 - 09:30
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Konkurs adresowany do dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych z Radomia i powiatu radomskiego. Każda szkoła zgłasza 3 reprezentantów. Zawodnicy muszą wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej (forma testowa) oraz umiejętnością jazdy na rowerze po rowerowym torze przeszkód (forma praktyczna).

XIV Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Komputerowy Rower”

Termin: 
środa, 26.01.2022 - 09:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

[PRZEŁOŻONY] Konkurs adresowany jest do uczniów z klas IV-VI. Uczestnicy rozwiązują test wiedzy z jednokrotnym wyborem odpowiedzi oraz wykazują się umiejętnościami w obsłudze programu komputerowego „BERDE 2.0”. Sprawdzian ten polega na przejechaniu rowerem trasy wylosowanej przez komputer.

XXIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Jesienny Rower”

Termin: 
piątek, 26.11.2021 - 09:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Konkurs adresowany jest do uczniów z klas IV–VI ze szkół podstawowych. Szkoła zgłasza jedną trzyosobową drużynę, która wykaże się znajomością przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej (forma testowa) oraz sprawdzeniem wyposażenia i stanu technicznego roweru (forma praktyczna).

Wyniki XXIII Turnieju Wiedzy o BRD „Bezpieczne Drogi Radomia”

W dniu 1 października 2021 odbyła się XXIII edycja Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”. Zawodnicy reprezentujący swoje szkoły podstawowe musieli pokonać elementy  na rowerowym torze przeszkód oraz napisać test wiedzy.  Ze względów bezpieczeństwa konkurencje zostały przeprowadzone na powietrzu.

XXIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi Radomia”

Termin: 
piątek, 1.10.2021 - 09:00
Miejsce: 
MDK

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV–VI z Radomia i regionu. Zawodnicy piszą test ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz wykazują się umiejętnościami praktycznymi. Każdy z zawodników ma do przejechania na rowerze tor przeszkód. Impreza dla szkół.

XXI Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Zimowy Rower”

Termin: 
poniedziałek, 26.04.2021 - 00:00 do piątek, 30.04.2021 - 00:00
Miejsce: 
Zdalnie, drogą e-mailową

Konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest napisanie testu wiedzy oraz udzielenie pomocy ofiarom wypadku, zabezpieczenie miejsca wypadku, poinformowanie służb ratowniczych o zdarzeniu.

Strony

Subskrybuj BRD

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu