Menu odnośników dodatkowych

Zasady funkcjonowania MDK od 26 października 2020 r.

Informujemy, że przepisy z zakresu działalności Młodzieżowego Domu Kultury nie ulegają zmianie. Od 26 października 2020 r. nadal będziemy prowadzić zajęcia w formie stacjonarnej. Obowiązuje reżim sanitarny.

Obowiązuje reżim sanitarny:

  1. Obowiązkowe złożenie oświadczenia (dostępne na stronie internetowej MDK).
  2. Zachowanie dystansu społecznego.
  3. Obowiązkowy pomiar temperatury i dezynfekcja rąk.
  4. Obowiązkowe zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach wspólnych (korytarz, łazienka).
  5. Kwarantanna lub nadzór epidemiczny wykluczają z udziału w zajęciach.

Informujemy, ze zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r., małoletni do ukończenia 16 roku życia od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 mogą przemieszczać się wyłącznie pod opieką osoby sprawującej władzę rodzicielską, opiekuna prawnego lub innej osoby dorosłej chyba ze przemieszczanie ma na celu dotarcie do szkoły lub placówki oświatowej oraz powrót z nich do miejsca zamieszkania”.

Młodzieżowy Dom Kultury jest placówka oświatową, zatem osoby poniżej 16 roku życia mają możliwość dotarcia do MDK zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Korzystając z okazji składam podziękowania dla wszystkich, którzy stosują się do zasad obowiązujących na terenie Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej. To dzięki Państwa rozwadze i odpowiedzialności przez blisko 4 miesiące nowego roku szkolnego MDK funkcjonuje bez zakłóceń. Wiemy, jak ważnym miejscem dla Was jest MDK. Dla naszej kadry nauczycielskiej żywy kontakt z wychowankami jest najważniejszą wartością. Dbajmy więc o siebie wzajemnie aby ten stan mógł utrzymać się jak najdłużej.

Z poważaniem,
Dyrekcja i Pracownicy MDK


Więcej informacji:

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu