"Pracownie pełne sztuki"

środa, 31.01.2018
Miejsce:
MDK

Wystawa prac plastycznych „Pracownie pełne sztuki”. Wystawa prezentuje zaledwie fragment dorobku artystycznego podopiecznych pracowni plastycznych funkcjonujących w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu.

Każdego roku w MDK-u pracownie plastyczne są pełne dzieci i młodzieży chętnych poznania tajników sztuk plastycznych, poznania nowych technik i celebrowania plastyki.

Pod okiem nauczycieli: Ewy Banaszczyk, Agaty Chojnackiej-Pyrgiel, Lidii Gawor, Magdaleny Grabijas-Brodnickiej, Henryki Lech i Jana Andrzeja Jasińskiego powstają piękne prace rysunkowe, malarskie, graficzne, formy przestrzenne i elementy rzemiosła artystycznego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy. Wystawa czynna od 30.01.2018 do 23.02.2018 r.

Powiązana sekcja