Pierwsze sukcesy Minipajęczarek!

W dniu 24.03.2024 r. Pajęczarki prowadzone przez Annę Stawczyk wzięły udział w Turnieju Wiosny w Akrobatyce Sportowej zorganizowanym przez Akrobatyka Tryńcza Celina Małek. W turnieju uczestniczyło 1227 zawodników z 40 klubów.

Wspaniałymi startami mogą pochwalić się Iga Aderek, która zajęła II miejsce na 64 startujące zawodniczki, Aleksandra Noga III miejsce na 67 startujących zawodniczek, Alicja Bogumił III miejsce na 50 zawodniczek, Julia Młodawska V miejsce na 75 zawodniczek.

• 2. miejsce - Iga Aderek (9 lat)
  • 3. miejsce - Aleksandra Noga (8 lat)
  • 3. miejsce - Alicja Bogumił (11 lat)
  • 5. miejsce - Julia Młodawska (10 lat)
  • 8. miejsce - Nikola Jagiełło (13 lat)

Ogromne gratulacje dla początkujących Pajęczarek!

Podziękowania dla Rodziców za wsparcie i wspaniały doping oraz Pani Moniki Biernackiej za opiekę i fotorelację z zawodów.