Menu odnośników dodatkowych

9 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych medali przywiozły „Pajęczarki” w ostatni weekend z Gdańska

23 listopada 2019 r. w Gdańsku odbył się European Championship Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic.

„Pajęczarki” z trenerką Anną Stawczyk wywalczyły następujące miejsca:

Kategoria - 13-15 lat, Grupa

2. miejsce : Oliwia Boniecka, Aleksandra Jarmułowicz, Anna Kiraga, Zuzanna Zięba, Kinga Hryniuk

Kategoria - 16-17 lat, Duo-Trio

1. miejsce Trio - Ada Biernacka, Natalia Biernacka, Maja Starzyńska
2. miejsce Duo - Maja Starzyńska, Natalia Bednarska
3. miejsce Trio - Weronika Skórzyńska, Aleksandra Jesionek, Wiktoria Maciąg
4. miejsce - Duo - Matylda Kotowicz, Oliwia Boniecka

Kategoria - 14-15 lat, Duo-Trio

3. miejsce - Iga Michalak, Maria Podsiadła

Kategoria - 13-14 lat, Duo-Trio

1. miejsce - Duo - Nikola Zakonek, Sandra Jagodzińska
3. miejsce - Duo - Maria Siejko, Kornelia Zgorzelak
5. miejsce - Duo - Aleksandra Jarmułowicz, Kinga Hryniuk
7. miejsce - Sabina Krajewska, Lena Kwiecień
9. miejsce - Aleksandra Podsiadło, Ada Biernacka

Kategoria - 11 lat, Solo A

3. miejsce - Zuzanna Rogala

Kategoria - 12-13 lat, Solo A

3. miejsce - Aleksandra Podsiadło
4. miejsce - Oliwia Boniecka
6. miejsce - Aleksandra Jarmułowicz
7. miejsce - Ada Biernacka
13. miejsce - Sandra Jagodzińska

Kategoria - 14 -16 lat, Solo A

3. miejsce - Iga Michalak
5. miejsce - Matylda Kotowicz

Kategoria - 12-13 lat, Solo A+

4. miejsce Nikola Zakonek

Kategoria - 14-16 lat, Solo A+

3. miejsce - Inga Kobyłecka
4. miejsce - Natalia Bednarska
7. miejsce - Maria Podsiadła


Dnia 24 listopada 2019 r. odbył się VI Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak Fit-Kids & Fitness Aerobic.

„Pajęczarki” wraz z trenerką Anną Stawczyk wywalczyły następujące miejsca:

Kategoria - Formacje:

1. miejsce - Oliwia Boniecka, Kinga Hryniuk, Zuzanna Zięba, Anna Kiraga, Aleksandra Jarmułowicz

Kategoria - Trio:

1. miejsce - Natalia Bednarska, Ada Biernacka, Maja Starzyńska
2. miejsce - Weronika Skórzyńska, Wiktoria Maciąg, Aleksandra Jesionek

Kategoria - 13-16 lat, Duety

1. miejsce - Maria Podsiadła, Iga Michalak
2. miejsce - Oliwia Boniecka, Matylda Kotowicz
3. miejsce - Kinga Hryniuk, Aleksandra Jarmułowicz
4. miejsce - Natalia Bednarska, Maja Starzyńska

Kategoria - 12-13 lat, Duety

1. miejsce - Aleksandra Poddiadło, Ada Biernacka
2. miejsce - Maria Siejko, Kornelia Zgorzelak
3. miejsce - Marcelina Sas, Weronika Skórzyńska
5. miejsce - Sabina Krajewska, Lena Kwiecień

Kategoria - 11 lat, Solo

3. miejsce - Zuzanna Rogala

Kategoria - 12 lat, Solo

1. miejsce - Oliwia Boniecka
4. miejsce - Aleksandra Podsiadło

Kategoria - 13 lat, Solo

2. miejsce - Ada Biernacka
4. miejsce - Sandra Jagodzińska
5. miejsce - Aleksandra Jarmułowicz

Kategoria - 14 lat, Solo

1. miejsce - Maria Podsiadła
4. miejsce - Iga Michalak

Kategoria - 15 lat, Solo

2. miejsce - Natalia Bednarska

Kategoria - 16 lat, Solo

1. miejsce - Inga Kobyłecka
2. miejsce - Matylda Kotowicz

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu