VIII Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia”

Termin:
środa, 18.05.2022 - 16:00
Miejsce:
MDK, ul. Słowackiego 17

VIII Przeglądu Piosenki Włoskiej „BELLA ITALIA”

Organizator:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul. Słowackiego 17, 26-600 Radom

Termin:

- 18.05.2022 r. godz. 16.00, Sala Kameralna MDK, ul. Słowackiego 17 w Radomiu.

Cele:

• popularyzacja języka włoskiego,
  • poznanie różnych stylów piosenki włoskiej,
  • prezentacja talentów wokalnych.

Kategorie:

• soliści,
  • zespoły.

Grupy wiekowe:

• szkoła podstawowa klasy I-IV,
  • szkoła podstawowa klasy V-VIII,
  • szkoła ponadpodstawowa.

Premiowane miejsca przyznane będą w każdej kategorii wiekowej.

Warunki uczestnictwa:

Przegląd piosenki włoskiej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne. Do udziału w przeglądzie należy przygotować jeden utwór z tekstem w języku włoskim. Za przygotowanie podkładu muzycznego i akompaniamentu odpowiada uczestnik.

Występy uczestników przeglądu oceni jury. Ocenie podlegać będzie:

• poprawność językowa,
  • dobór repertuaru,
  • poziom wykonania.

Zapisy uczestników:

do 12 maja 2022 r. po dostarczeniu do sekretariatu MDK lub przesłaniu na adres: mdk.bellaitalia@wp.pl wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej w załączeniu do regulaminu.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.radom.pl. Dostarczenie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

Sprawy organizacyjne związane z konkursem proszę kierować do nauczyciela języka włoskiego MDK, tel. 604 965 040.

Ochrona danych osobowych:

1. Zgłoszenie do udziału w VIII Przeglądzie Piosenki Włoskiej "Bella Italia" oznacza zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych podanych w kartach zgłoszenia i karcie informacyjnej w celach niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia organizowanego wydarzenia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz.U. 2018 poz. 1000). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do ich wglądu i poprawienia.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych: wizerunku, imienia i nazwiska, miejscowości, nazwy instytucji delegującej w zakresie publicznej promocji i sprawozdawczości szczególnie do wyróżnionych i nagrodzonych osób.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do fotograficznej i audiowizualnej rejestracji i prezentacji oraz prezentacji zarejestrowanych multimediów w materiałach promocyjnych i sprawozdawczych związanych z organizacją VIII Przeglądu Piosenki Włoskiej "Bella Italia".