Menu odnośników dodatkowych

Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej V Biennale Mazowieckiego Konkursu Plastycznego „Nasi Mniejsi Bracia – gatunki chronione”

Termin: 
piątek, 29.04.2022 - 16:00
Miejsce: 
MDK, ul. Słowackiego 17

Konkurs adresowany jest do uczniów w wieku 5-15 lat, prace wykonane w technikach: rysunek ołówkiem, tuszem, kredkami, kredkami akwarelowymi, pastelami olejnymi, farbami plakatowymi, akwarelowymi; format prac: A3; jedna praca jednego autora.

Celem Konkursu jest kształtowanie u dzieci i młodzieży postaw ekologicznych, wychowanie w szacunku dla zwierząt,  przybliżenie i zainteresowanie gatunkami chronionych zwierząt w Polsce, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu