Grandioso na Fontannach

Miejsce:
Fontanny przy ul. Żeromskiego w Radomiu

REGULAMIN IMPREZY
Koncertu i pokazu musztry paradnej
Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej GRANDIOSO
w dniu 20 czerwca 2021 r.

1. Poniższe określenia używane w regulaminie będą miały następujące znaczenie:
    • „służby porządkowe i informacyjne” oznacza pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu posiadających czerwoną koszulkę zawierającą nazwę i logo MDK oraz napis Grandioso Radom-Poland;
    • „teren imprezy” oznacza teren placu przy fontannach;
    • „uczestnik imprezy” oznacza osobę znajdującą się na terenie imprezy.
  2. Regulamin wydany jest przez organizatora imprezy – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, zwany dalej „organizatorem”.
  3. Każda osoba przebywająca na terenie imprezy w czasie jej trwania zobowiązana jest do zapoznania się z regulaminem i stosowania się do jego postanowień.
  4. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.
  5. Uczestnicy imprezy są zobowiązani do bezpiecznego zachowania się zgodnie z przepisami prawa i ogólnie przyjętymi normami społecznymi.
  6. Zabrania się dewastacji placu oraz wszelkich urządzeń znajdujących się na terenie imprezy w czasie jej trwania.
  7. Organizator uprawniony jest do utrwalenia imprezy, za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych MDK.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy lub odwołania imprezy z przyczyn niezależnych od organizatora.
  9. Organizator zobowiązuje się do zawiadomienia o imprezie Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej i Pogotowia Ratunkowego.
  10. Uczestnicy imprezy zobowiązani są stosować się do poleceń służb porządkowych i informacyjnych, oraz powiadomionych służb: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego.
  11. Niniejszy regulamin jest dostępny w siedzibie organizatora Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, ul. Słowackiego 17 i na stronie internetowej MDK.
  12. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
  13. Regulamin obowiązuje w czasie trwania koncertu RMOD Grandioso.