Wernisaż wystawy pokonkursowej XIII Biennale „Przyroda”
Wernisaż wystawy pokonkursowej XIII Ogólnopolskiego Biennale Plastyczno-Fotograficznego Dzieci i Młodzieży „Przyroda” zgromadził laureatów, instruktorów, nauczycieli oraz gości, którzy wspólnie świętowali sukcesy młodych twórców.


