Puzzle

Witajcie Kochani! Przed Wami ostatnie zadanie w ramach pracy zdalnej z Pracownią Imprez Masowych!

Wracamy do pracy stacjonarnej i niezmiernie się z tego cieszymy! :) Będziemy intensywnie pracować nad zbliżającymi się wydarzeniami w Młodzieżowym Domu Kultury! Tymczasem zachęcamy Was do wykonania własnych puzzli :)

Na kartce papieru dowolnego rozmiaru namalujcie dowolny rysunek. Może to być coś, co będzie Wam się kojarzyło ze zbliżającymi się wakacjami, np. morze, góry, jeziora. Uruchomcie wyobraźnię!

Następnie potnijcie Wasze rysunki na kawałki w dowolnym rozmiarze.

I puzzle gotowe! Teraz razem z rodziną możecie układać je do woli ;)

Zdjęcia z Waszej zabawy wyślijcie na adres: paulina.kacprowicz@onet.pl

Bawcie się dobrze i do zobaczenia w naszej placówce! Czekamy na Was! :)

Paulina Kacprowicz,
Pracownia Imprez Masowych

Termin realizacji: 25-31.05.2020 r.