Menu odnośników dodatkowych

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

„Nie miałbym nic przeciwko małym odwiedzinom. Takiej wizycie duchowej. To mi się wydaje super. Chciałbym, żebyś mi taką wizytę złożył”.

E-E Schmitt „Oskar i Pani Róża”

W życie pełne pośpiechu, zewnętrznego blichtru, czasem też pozoru uczuć wchodzi Boże Narodzenie ze składanymi wizytami – fizycznymi i duchowymi. Z głębią wyjątkowego czasu, który nie ogranicza się do choinki i tradycyjnego opłatka. Z ludźmi, których kochamy i w codziennym zabieganiu zaniedbujemy, bo wydają się być mniej „pilni” niż zawodowe obowiązki.

Na ten czas zatrzymania, życzę przepięknych i bogatych wnętrzem wizyt, zaczerpnięcia uczuć z głębin i znalezienia czasu na drogę – także do człowieka, którego kochamy.

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i ich blasku w nadchodzącym roku.

W imieniu pracowników i wychowanków
MDK w Radomiu,
Dyrektor Dorota Sokołowska

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu