Nowa forma zajęć - Klub Malucha

Zajęcia dla ciekawych świata dzieci w wieku 4-5 lat, które teraz robić chcą wszystko – rysować, śpiewać, malować, tańczyć, poznawać świat przyrody, uczyć się pierwszych słów i zwrotów po angielsku.

Klub Malucha to ogólnorozwojowe zajęcia podczas których stymulowane są wszystkie zmysły dzieci, a ich głównym celem jest wsparcie rozwoju dziecka.

Autorski program dostosowany do wieku dzieci zawiera:

• Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia muzyczno-rytmiczne
  • Gimnastykę ogólnorozwojową
  • Zajęcia plastyczno-techniczne
  • Zajęcia kulinarne
  • Zabawy z językiem angielskim
  • Codzienne Bajkowe Poranki
  • Kodowanie
  • Zajęcia teatralne
  • Zajęcia sensoryczne

Główną aktywnością dziecka jest zabawa, dlatego proponujemy maluchom niezwykle różnorodne jej formy dostosowane do wieku i indywidualnych możliwości. Przeprowadzamy eksperymenty, zabawy z chustą animacyjną, próbujemy swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz odpoczywamy w basenie z kulkami.

Zapraszamy!

Wiek uczestników: 4-5 lat