Menu odnośników dodatkowych

Czołowie miejsca naszych wychowanków w Uczniowskim Turnieju Szachowym Radom 2022

Zawodnicy koła „Szach-Mat” uczestniczyli 27 października w Uczniowskim Turnieju Szachowym Radom 2022. Turniej został rozegrany w dwóch grupach: szkoły podstawowe i szkoły średnie.

W grupie szkół podstawowych w kategorii do lat 15 drugie miejsce zajęła Kinga Marciniak, która jednocześnie była najlepsza w kategorii dziewcząt. Wśród chłopców drugi był Adam Pigułowski, a trzeci Adam Zięba.

W kategorii do lat 12 zwyciężył Mateusz Neska, drugie miejsce zajął Szymon Trybuła, a siódme Adam Łyżwiński. W kategorii do lat 10 drugie miejsce zajął Michał Grzybowski, trzecie Ignacy Charaziński, czwarte miejsce uzyskał Szymon Kosela, szóste Igor Ligorowski, zaś dziesiąte Franciszek Mrowiec-Żmudziński. W tej grupie startowało 60 zawodników.

Szczegółowe wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4182/results.html?l=pl&tb=10_

W grupie szkół średnich zwyciężył wychowanek MDK Radom Szymon Skawiński, który obecnie reprezentuje Świętokrzyski Związek Szachowy. Czwarte miejsce zajął Karol Misztal, siódme Jakub Łyżwiński, ósme Szymon Hryniuk, dziesiąte Jakub Zagrodnik. W kategorii dziewcząt wygrała Sandra Fituch, obecnie mistrzyni MDK Radom. W tej grupie startowało 68 zawodników.

Szczegółowe wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_4181/results.html?l=pl&tb=10_

Arkadiusz Kądziela

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu